B70SR12424A | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 941-1648-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | B70SR12424A |
Beskrivelse | DC/DC CONVERTER 12.4V 298W |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Indkapslet DC-DC-omformere 1 Output 12,4V 24A 106V Indgang |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Output (maks.) 24A |
Producenter Delta Electronics | Effekt (Watt) 298W |
Serie | Applikationer ITE (kommerciel) |
Emballage Bulk | Effektivitet 90% |
Varestatus Forældet | Driftstemperatur -40°C – 75°C |
Type Indkapslet | Monteringstype Chassismontering |
Spænding - Input (min.) 36V | Størrelse/dimension 7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm) |
Spænding - Input (maks.) 106V | Godkendelsesagentur CE, UL |
Antal output 1 | Grundlæggende varenummer |
Spænding - Output 1 12,4V |