ALD-214012PJ111
DigiKeys varenummer
285-ALD-214012PJ111-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALD-214012PJ111
Beskrivelse
LED DRIVER CC BOOST 44V 140MA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
140mA 44V (maks.) Konstant strøm LED-drivere Boost Topologi 2 Output
Kategori
Spænding - Output
44V (maks.)
Producenter
TDK-Lambda
Strøm - Output (maks.)
140mA
Serie
Effekt (Watt)
6 W
Emballage
Bulk
Dæmpning
Analog, PWM
Varestatus
Last Time Buy
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OVP
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Type
Konstant strøm
Termineringsudformning
Stikforbindelse
Topologi
Boost
Størrelse/dimension
3,35" L x 0,85" B x 0,20" H (85,0mm x 21,5mm x 5,0mm)
Antal output
2
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (min.)
10,8V
Vægt
0,02lb (9,07g)
Spænding - Input (maks.)
13,2V