ACMF-03-650-T
DigiKeys varenummer
535-12375-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ACMF-03-650-T
Beskrivelse
CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 65 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 2,5Ohm (Typ)
Kategori
Strømklassificering (maks.)
100mA
Producenter
Abracon LLC
DC-modstand (DCR) (maks.)
2,5Ohm (Typ)
Serie
Spændingsklassifikation - DC
10V
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Varestatus
Forældet
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,035" L x 0,027" B (0,88mm x 0,68mm)
Højde (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedans @ frekvens
65 Ohms @ 100 MHz