GEN4-4DPI-43CT-CLB_View 2
Case Study – Airinspace
GEN4-4DPI-43CT-CLB
DigiKeys varenummer
1613-1405-ND
Producenter
Producentens varenummer
GEN4-4DPI-43CT-CLB
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GEN4-4DPI-43CT-CLB Modeller
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)
Producenter
4D Systems Pty Ltd
Synligt område
95,04mm B x 53,86mm H
Serie
Bagbelysning
LED - Hvid
Emballage
Bulk
Pixelopløsning
480 x 272
Varestatus
Aktiv
Interface
SPI
Displaytype
TFT - farve
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytilstand
Transmitiv
Punktafstand
0,20mm B x 0,20mm H