4DLCD-28QA
4DLCD-28QA
DigiKeys varenummer
1613-1019-ND
Producenter
Producentens varenummer
4DLCD-28QA
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 16-bit (RGB) 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
2,8" (71,12mm)
Producenter
4D Systems Pty Ltd
Synligt område
43,20mm B x 57,60mm H