FP-301VW-1.5-BLACK-4'-BUL er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 48
Datablad
Krympeomslag Rør, Fleksibel 1,500" (38,10mm) 2 til 1 Sort 4,00' (1,22m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FP-301VW-1.5-BLACK-4'-BUL
DigiKeys varenummer
FP-301VW-1.5-BLACK-4'-BUL-ND
Producenter
Producentens varenummer
FP-301VW-1.5-BLACK-4'-BUL
Beskrivelse
HEATSHRINK 1-1/2" X 4' BLACK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,040" (1,02mm)
Funktioner
Flammehæmmende
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
100°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Længde
4,00' (1,22m)
Indvendig diameter - Leveret
1,500" (38,10mm)
Indvendig diameter - Krympet
0,750" (19,05mm)