FP-301-1/16-YELLOW-100' er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 1.019
Datablad
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,063" (1,60mm) 2 til 1 Gul 100,0' (30,5m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FP-301-1/16-YELLOW-100'
DigiKeys varenummer
FP-301-1/16-YELLOW-100'-ND
Producenter
Producentens varenummer
FP-301-1/16-YELLOW-100'
Beskrivelse
HEATSHRINK FP301 1/16-100' YELLO
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,017" (0,43mm)
Funktioner
Flammehæmmende, Modstandsdygtig over for opløsningsmidler
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
100°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Længde
100,0' (30,5m)
Indvendig diameter - Leveret
0,063" (1,60mm)
Indvendig diameter - Krympet
0,031" (0,79mm)