FP-301-1/16-CLEAR-4'-BULK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,063" (1,60mm) 2 til 1 Klar 4,00' (1,22m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FP-301-1/16-CLEAR-4'-BULK
DigiKeys varenummer
FP-301-1/16-CLEAR-4'-BULK-ND
Producenter
Producentens varenummer
FP-301-1/16-CLEAR-4'-BULK
Beskrivelse
HEATSHRINK FP301 1/16-48" CLEAR
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,017" (0,43mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Modstandsdygtig over for opløsningsmidler
Emballage
Bulk
Farve
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
100°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Længde
4,00' (1,22m)
Holdbarhed
120 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,063" (1,60mm)
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Indvendig diameter - Krympet
0,031" (0,79mm)