RF EMI Absorberende ark AB5100HF Polymerharpiks, Metalflager Ikke-ledende, Enkeltsidet 8,268" (210,00mm) X 11,969" (304,00mm) X 0,039" (1,00mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AB5100HF
3M EMI/RFI Absorbers | Digi-Key Daily
AB5100HF X 8.26"
DigiKeys varenummer
3M5100D-1FT-ND
Producenter
Producentens varenummer
AB5100HF X 8.26"
Beskrivelse
RF ABSORB SHEET 11.97'X8.268"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Bredde
8,268" (210,00mm)
Producenter
3M
Tykkelse - Samlet
0,039" (1,00mm)
Serie
Klæbemiddel
Ikke-ledende, Enkeltsidet
Emballage
Boks
Materiale
Polymerharpiks, Metalflager
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed
12 måneder
Type
Absorberende ark
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Form
Rektangulær
Opbevarings-/kølingstemperatur
70°F (21°C)
Længde
11,969" (304,00mm)