950502-6102-AR det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 2.464
Datablad
2 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,079" (2,00mm) Hulmontering Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
950502-6102-AR
DigiKeys varenummer
3M9397-ND
Producenter
Producentens varenummer
950502-6102-AR
Beskrivelse
CONN RCPT 2POS 0.079 GOLD PCB
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kontaktfinish - Kobling
Mfr
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Serie
Isoleringsfarve
Sort
Emballage
Rør
Isoleringshøjde
0,169" (4,30mm)
Varestatus
Forældet
Kontaktlængde - Stift
0,098" (2,50mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
1A
Antal positioner belastet
Alle
Spændingsklassifikation
1000V