929834-01-36-RK er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Sullins Connector Solutions
På lager: 205
Datablad
Tilslutnings-header Hulmontering 36 positioner 0,100" (2,54mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
929834-01-36-RK
DigiKeys varenummer
3M156862-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
929834-01-36-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
929834-01-36-RK Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,235" (5,97mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,110" (2,79mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,445" (11,30mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
200,0µin (5,08µm)
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Tin
Isoleringsmateriale
Polycyclohexylendimethylenterephthalat (PCT)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strømklassificering (AMPS)
2,5A
Terminering
Loddemetal
Grundlæggende varenummer
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
På lager: 0
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM