929450-01-27-I
DigiKeys varenummer
929450-01-27-ND
Producenter
Producentens varenummer
929450-01-27-I
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 27POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 27 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,295" (7,49mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,130" (3,30mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,535" (13,59mm)
Emballage
Bulk
Isoleringshøjde
0,110" (2,79mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktudformning
Kvadratisk
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
10,0µin (0,25µm)
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Guld
Antal positioner
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antal rækker
1
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Polyester, Glasfyldt
Antal positioner belastet
Alle
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kappe
Uafskærmet
Isoleringsfarve
Sort
Monteringstype
Strømklassificering (AMPS)
2,5A
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse - Stift
10,0µin (0,25µm)
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 7530
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 298
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM