929400-01-27-RK
DigiKeys varenummer
929400E-01-27-ND
Producenter
Producentens varenummer
929400-01-27-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 27POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 27 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,295" (7,49mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,130" (3,30mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,535" (13,59mm)
Isoleringshøjde
0,110" (2,79mm)
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
200,0µin (5,08µm)
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Tin
Isoleringsmateriale
Polycyclohexylendimethylenterephthalat (PCT)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strømklassificering (AMPS)
2,5A
Terminering
Loddemetal
Grundlæggende varenummer
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
På lager: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 1303
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM