8KDJ-0982-0125 ASSY
DigiKeys varenummer
19-8KDJ-0982-0125ASSY-ND
Producenter
Producentens varenummer
8KDJ-0982-0125 ASSY
Beskrivelse
TWIN AXIAL PCI EXPRESS EXTENDER
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
164 position PCIe x16 Kortkant til koblingsstik, retvinklet 0,410' (125,00mm, 4,921") Sølv Afskærmet
Kategori
Køn
Hun til han
Producenter
3M
Fastgørelsestype
Smæklås
Serie
Kabeltype
Flad, Dobbelt aksial
Emballage
Boks
Længde
0,410' (125,00mm, 4,921")
Varestatus
Aktiv
Farve
Sølv
Kabelstik
PCIe x16
Afskærmning
Afskærmet
Antal positioner
164
Trådtykkelse
30 AWG