8KCJ-0966-0250
DigiKeys varenummer
19-8KCJ-0966-0250-ND
Producenter
Producentens varenummer
8KCJ-0966-0250
Beskrivelse
TWIN AXIAL PCI EXPRESS X16 SURFA
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
164 position PCIe x16 Koblingsstik til kortkant 0,820' (250,00mm, 9,843") Sølv Uskærmet
Kategori
Køn
Hun til han
Producenter
3M
Kabeltype
Flad, Dobbelt aksial
Serie
Brug
Intern
Emballage
Bulk
Længde
0,820' (250,00mm, 9,843")
Varestatus
Aktiv
Farve
Sølv
Kabelstik
PCIe x16
Afskærmning
Uskærmet
Antal positioner
164
Trådtykkelse
30 AWG