45130-010030-3749/30-S-6
DigiKeys varenummer
3M15518-3M155958-X-6-ND
Producenter
Producentens varenummer
45130-010030-3749/30-S-6
Beskrivelse
SGL END CBL ASSY 30POS SKT 6"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Firkantede kabelenheder Fatning til kabel 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Varestatus
Aktiv
Stikforbindelse type
Fatning til kabel
Antal positioner
30
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
SGL END CBL ASSY 30POS SKT 3"