45116-010030-3749/16-S-3
DigiKeys varenummer
3M15516-3M155952-X-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
45116-010030-3749/16-S-3
Beskrivelse
SGL END CBL ASSY 16POS SKT 3"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 Firkantede kabelenheder Fatning til kabel 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Længde
0,250' (76,20mm, 3,00")
Stikforbindelse type
Fatning til kabel
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Alternativ længde
SGL END CBL ASSY 16POS SKT 6"