45116-010030-3749/16-D-3
DigiKeys varenummer
3M15516-3M155952-3M15516-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
45116-010030-3749/16-D-3
Beskrivelse
DBL END CBL ASY 16POS SKT 3"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Producenter
3M
Længde
0,250' (76,20mm, 3,00")
Serie
Funktioner
Polariseringsnøgle
Emballage
Bulk
Farve
Grå, Bånd
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Uskærmet
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
16
Kontaktfinish
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 27
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
DBL END CBL ASY 16POS SKT 6"