45112-010030-3749/12-S-3
DigiKeys varenummer
3M15514-3M155950-X-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
45112-010030-3749/12-S-3
Beskrivelse
SGL END CBL ASSY 12POS SKT 3"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede kabelenheder Fatning til kabel 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Længde
0,250' (76,20mm, 3,00")
Varestatus
Aktiv
Stikforbindelse type
Fatning til kabel
Antal positioner
12
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Flere ressourcer
På lager: 12
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
SGL END CBL ASSY 12POS SKT 6"