150230-2000-RB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Amphenol CS (FCI)
På lager: 0
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
På lager: 0
Datablad
Sullins Connector Solutions
Samtec Inc.
30 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,079" (2,00mm) Overflademontering Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150230-2000-RB
DigiKeys varenummer
150230-2000-RB-ND
Producenter
Producentens varenummer
150230-2000-RB
Beskrivelse
CONN RCPT 30POS 0.079 GOLD SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150230-2000-RB Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Serie
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Emballage
Bakke
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,183" (4,65mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort eller kabel
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
1A
Antal positioner belastet
Alle
Spændingsklassifikation
500VDC
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Termoplast
Antal rækker
2
Kontaktudformning
Kvadratisk
Rækkeafstand - kobling
0,079" (2,00mm)