1050TC-25-100MMX10M
DigiKeys varenummer
19-1050TC-25-100MMX10M-ND
Producenter
Producentens varenummer
1050TC-25-100MMX10M
Beskrivelse
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 3.937"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape 1050TC Kobberfolie Akryl, Ledende 3,937" (100,00mm) X 393,701" (10,00m) X
Kategori
Længde
393,701" (10,00m)
Producenter
3M
Bredde
3,937" (100,00mm)
Serie
Klæbemiddel
Akryl, Ledende
Emballage
Bulk
Materiale
Kobberfolie
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed
12 måneder
Type
Afskærmningstape
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Form
Rulle
Opbevarings-/kølingstemperatur
71°F (21°C)