VG-516W-0.5-36
DigiKeys varenummer
1067-VG-516W-0.5-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
VG-516W-0.5-36
Beskrivelse
TAPE DOUBLE SIDED WHT 1/2"X36YDS
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Double Sided Foam Tape Syntetisk gummibaseret Selvklæbende Hvid 0,50" (12,70mm) 1/2" X 108' (32,9m) 36yds
Kategori
Tykkelse - Selvklæbende
0,0018" (1,8 mils, 0,046mm)
Producenter
3M (TC)
Tykkelse - Rygmateriale, bærer
0,0625" (62,5 mils, 1,588mm)
Serie
Bredde
0,50" (12,70mm) 1/2"
Emballage
Bulk
Længde
108' (32,9m) 36yds
Varestatus
Aktiv
Farve
Hvid
Tapetype
Double Sided Foam
Brug
Vibrationsdæmpning
Klæbemiddel
Syntetisk gummibaseret
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Support, bærer
Polyethylenskum
Holdbarhed
24 måneder
Tykkelse
0,0660" (66,0 mils, 1,700mm)
Opbevarings-/kølingstemperatur
60°F – 80°F (16°C – 27°C)