RP+040GF-0.75-18
DigiKeys varenummer
1067-RP+040GF-0.75-18-ND
Producenter
Producentens varenummer
RP+040GF-0.75-18
Beskrivelse
TAPE DBL SIDED GRAY 0.75"X18YDS
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet Tape Akryl Selvklæbende Grå 0,75" (19,05mm) 3/4" X 54' (16,5m) 18yds
Kategori
Tykkelse - Selvklæbende
0,0110" (11,0mil, 0,279mm)
Producenter
3M (TC)
Tykkelse - Rygmateriale, bærer
0,0050" (5,0 mils, 0,127mm)
Serie
Bredde
0,75" (19,05mm) 3/4"
Emballage
Bulk
Længde
54' (16,5m) 18yds
Varestatus
Aktiv
Farve
Grå
Tapetype
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet
Temperaturområde
50°F (10°C)
Klæbemiddel
Akryl
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Support, bærer
Polyethylenfilm
Holdbarhed
24 måneder
Tykkelse
0,0160" (16,0 mils, 0,406mm)
Opbevarings-/kølingstemperatur
39°F – 100°F (4°C – 38°C)