ENG-LS-1525-10"X10"-5PK
DigiKeys varenummer
1067-ENG-LS-1525-10"X10"-5PK-ND
Producenter
Producentens varenummer
ENG-LS-1525-10"X10"-5PK
Beskrivelse
FOAM 54.02X960" PLYURETHANE 5PK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Skum 10,00" L x 10,00" B (254,00mm x 254,00mm) X 0,250" (6,35mm) Polyurethan Sort
Kategori
Tykkelse
0,250" (6,35mm)
Producenter
3M (TC)
Densitet
240,277kg/m³
Serie
Materiale
Polyurethan
Emballage
Bulk
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94 HBF
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Størrelse/dimension
10,00" L x 10,00" B (254,00mm x 254,00mm)