9703SQ-0.5(25)
DigiKeys varenummer
1067-9703SQ-0.5(25)-ND
Producenter
Producentens varenummer
9703SQ-0.5(25)
Beskrivelse
TAPE ADHSV TRAN 1/2"X 1/2" 25PK
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape 9703 Akryl Kontaktlim (PSA) 0,500" (12,70mm) X 0,500" (12,70mm) X 0,024" (0,60mm)
Kategori
Tykkelse - Samlet
0,024" (0,60mm)
Producenter
3M (TC)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Klæbemiddel
Kontaktlim (PSA)
Emballage
Bulk
Materiale
Akryl
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed
24 måneder
Type
Afskærmningstape
Holdbarhed start
Afsendelsesdato
Form
Kvadratisk
Opbevarings-/kølingstemperatur
70°F (21°C)
Længde
0,500" (12,70mm)
Grundlæggende varenummer
Bredde
0,500" (12,70mm)