Billede for 9490LE-2-1.25(100) er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
9490LE-2-1.25(100)
DigiKeys varenummer
1067-9490LE-2-1.25(100)-ND
Producenter
Producentens varenummer
9490LE-2-1.25(100)
Beskrivelse
TAPE DBL SIDED CLR 2"X1 1/4"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet Tape Akryl, 300LSE; Akryl, 300MP Selvklæbende Klar 2,00" (50,80mm) X 1,25" (31,75mm) 1 1/4"
Kategori
Tykkelse - Rygmateriale, bærer
0,0005" (0,5 mils, 0,013mm)
Producenter
3M (TC)
Bredde
2,00" (50,80mm)
Serie
Længde
1,25" (31,75mm) 1 1/4"
Emballage
Bulk
Farve
Klar
Varestatus
Aktiv
Temperaturområde
200°F (93°C) maks.
Tapetype
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Klæbemiddel
Akryl, 300LSE; Akryl, 300MP
Holdbarhed
24 måneder
Support, bærer
Bærer - polyester, Foring - polybelagt kraftpapir
Opbevarings-/kølingstemperatur
70°F (21°C)
Tykkelse
0,0067" (6,7 mils, 0,170mm)
Grundlæggende varenummer
Tykkelse - Selvklæbende
0,0062" (6,2 mils, 0,157mm)