8815SQ-25(10)
DigiKeys varenummer
1067-8815SQ-25(10)-ND
Producenter
Producentens varenummer
8815SQ-25(10)
Beskrivelse
THERM PAD 25MMX25MM W/ADH WHT
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Hvid 25,00mm x 25,00mm Kvadratisk Selvklæbende - begge sider
Kategori
Materiale
Akryl
Producenter
3M (TC)
Klæbemiddel
Selvklæbende - begge sider
Serie
Support, bærer
Polyester
Emballage
Boks
Farve
Hvid
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
0,6W/m-K
Type
Overførselstape
Holdbarhed
24 måneder
Form
Kvadratisk
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Omrids
25,00mm x 25,00mm
Opbevarings-/kølingstemperatur
72°F (22°C)
Tykkelse
0,0148" (0,375mm)