8810SQ-35(100)
DigiKeys varenummer
1067-8810SQ-35(100)-ND
Producenter
Producentens varenummer
8810SQ-35(100)
Beskrivelse
THERM PAD 35X35MM W/ADH WHT
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Hvid 35,00mm x 35,00mm Kvadratisk Selvklæbende - begge sider
Kategori
Materiale
Akryl
Producenter
3M (TC)
Klæbemiddel
Selvklæbende - begge sider
Serie
Support, bærer
Polyester
Emballage
Bulk
Farve
Hvid
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
0,6W/m-K
Type
Overførselstape
Holdbarhed
24 måneder
Form
Kvadratisk
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Omrids
35,00mm x 35,00mm
Opbevarings-/kølingstemperatur
72°F (22°C)
Tykkelse
0,0098" (0,250mm)