8805SQ-25(100) | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 1067-8805SQ-25(100)-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | 8805SQ-25(100) |
Beskrivelse | THERM PAD 25MMX25MM W/ADH 100/PK |
Producentens standard leveringstid | 5 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Køleplader Hvid 25,00mm x 25,00mm Kvadratisk Selvklæbende - begge sider |
Datablad | Datablad |
Kategori | Materiale Akryl |
Producenter 3M (TC) | Klæbemiddel Selvklæbende - begge sider |
Serie | Support, bærer Polyester |
Emballage Boks | Farve Hvid |
Varestatus Aktiv | Termisk ledningsevne 0,6W/m-K |
Type Overførselstape | Holdbarhed 24 måneder |
Form Kvadratisk | Holdbarhed start Fremstillingsdato |
Omrids 25,00mm x 25,00mm | Opbevarings-/kølingstemperatur 72°F (22°C) |
Tykkelse 0,0049" (0,125mm) | Grundlæggende varenummer |