5590H-05-240-1
DigiKeys varenummer
1067-5590H-05-240-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
5590H-05-240-1
Beskrivelse
THERM PAD 1M X 240MM GRAY
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå 1,00m x 240,00mm Rektangulær Klæbrig - begge sider
Kategori
Materiale
Akryl-elastomer
Producenter
3M (TC)
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Serie
Farve
Grå
Emballage
Boks
Termisk modstand
0,46°C/W
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed
12 måneder
Type
Interface-pad, Rulle
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Form
Rektangulær
Opbevarings-/kølingstemperatur
68°F – 77°F (20°C – 25°C)
Omrids
1,00m x 240,00mm
Grundlæggende varenummer
Tykkelse
0,0197" (0,500mm)