5557CIR-4.5(100)
Water Contact Indicator Tape | Datasheet Preview
5557CIR-4.5(100)
DigiKeys varenummer
1067-5557CIR-4.5(100)-ND
Producenter
Producentens varenummer
5557CIR-4.5(100)
Beskrivelse
TAPE INDI WHT 0.18" DIA 1=100PCS
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indikator Tape Akryl Selvklæbende Hvid 0,18" (4,50mm) diam. X
Kategori
Tykkelse
0,0102" (10,2 mils, 0,259mm)
Producenter
3M (TC)
Bredde
0,18" (4,50mm) diam.
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Brug
Vandindikation
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Tapetype
Indikator
Holdbarhed
18 måneder
Klæbemiddel
Akryl
Opbevarings-/kølingstemperatur
70°F (21°C)