5419SQ-12(6)
DigiKeys varenummer
1067-5419SQ-12(6)-ND
Producenter
Producentens varenummer
5419SQ-12(6)
Beskrivelse
TAPE FILM GOLD 12"X12"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Film Tape Silikone Selvklæbende Guld 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Kategori
Tykkelse - Rygmateriale, bærer
0,0010" (1,0 mils, 0,025mm)
Producenter
3M (TC)
Bredde
12,00" (304,80mm)
Serie
Længde
12,00" (304,80mm)
Emballage
Bulk
Farve
Guld
Varestatus
Aktiv
Brug
Maskering, Høj temperatur, Bølgelodning
Tapetype
Film
Temperaturområde
-100°F – 500°F (-73°C – 260°C)
Klæbemiddel
Silikone
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Support, bærer
Polyimid
Holdbarhed
36 måneder
Tykkelse
0,0027" (2,7 mils, 0,069mm)
Opbevarings-/kølingstemperatur
60°F – 80°F (16°C – 27°C)
Tykkelse - Selvklæbende
0,0017" (1,7 mils, 0,043mm)