5113SFT-50-48-10
DigiKeys varenummer
1067-5113SFT-50-48-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
5113SFT-50-48-10
Beskrivelse
RF EMI SHIELDING TAPE 10MX1.89"
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape 5113SFT Polyolefin Ledende, enkeltsidet, selvklæbende klæbemiddel (PSA) 1,890" (48,00mm) X 393,701" (10,00m) X 0,002" (0,05mm)
Kategori
Bredde
1,890" (48,00mm)
Tykkelse - Samlet
0,002" (0,05mm)
Serie
Driftstemperatur
105°C
Længde
393,701" (10,00m)
Opbevarings-/kølingstemperatur
71°F (21°C)