5113SFT-50-38-10
DigiKeys varenummer
1067-5113SFT-50-38-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
5113SFT-50-38-10
Beskrivelse
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 1.496"
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape 5113SFT Polyolefin Ledende, enkeltsidet, selvklæbende klæbemiddel (PSA) 1,496" (38,00mm) X 393,701" (10,00m) X 0,002" (0,05mm)
Kategori
Bredde
1,496" (38,00mm)
Tykkelse - Samlet
0,002" (0,05mm)
Serie
Driftstemperatur
105°C
Længde
393,701" (10,00m)
Opbevarings-/kølingstemperatur
71°F (21°C)