5113SFT-50-12.5-10
DigiKeys varenummer
1067-5113SFT-50-12.5-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
5113SFT-50-12.5-10
Beskrivelse
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 0.492"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape 5113SFT Polyolefin Ledende, enkeltsidet, selvklæbende klæbemiddel (PSA) 0,492" (12,50mm) X 393,701" (10,00m) X 0,002" (0,05mm)
Kategori
Bredde
0,492" (12,50mm)
Producenter
3M (TC)
Tykkelse - Samlet
0,002" (0,05mm)
Serie
Driftstemperatur
105°C
Emballage
Bulk
Klæbemiddel
Ledende, enkeltsidet, selvklæbende klæbemiddel (PSA)
Varestatus
Aktiv
Materiale
Polyolefin
Type
Afskærmningstape
Holdbarhed
48 måneder
Form
Rulle
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Længde
393,701" (10,00m)
Opbevarings-/kølingstemperatur
71°F (21°C)