4941CIR-0.75(250) det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
3M (TC)
På lager: 157
Datablad
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet Tape Akryl Selvklæbende Grå 0,75" (19,05mm) 3/4" diam. X
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4941CIR-0.75(250)
DigiKeys varenummer
1067-4941CIR-0.75(250)-ND
Producenter
Producentens varenummer
4941CIR-0.75(250)
Beskrivelse
TAPE DBL SIDED GRAY 3/4" DIA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Bredde
0,75" (19,05mm) 3/4" diam.
Producenter
3M (TC)
Farve
Grå
Serie
Brug
Universal
Emballage
Bulk
Temperaturområde
200°F (93°C)
Varestatus
Forældet
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Tapetype
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet
Holdbarhed
24 måneder
Klæbemiddel
Akryl
Opbevarings-/kølingstemperatur
40°F – 100°F (4°C – 38°C)
Support, bærer
Akrylskum
Grundlæggende varenummer
Tykkelse
0,0450" (45,0 mils, 1,143mm)