467MP-12-12(12)
DigiKeys varenummer
1067-467MP-12-12(12)-ND
Producenter
Producentens varenummer
467MP-12-12(12)
Beskrivelse
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 12"X12"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Selvklæbende transfertape Tape Akryl, 200MP Selvklæbende Klar 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Kategori
Tykkelse - Rygmateriale, bærer
0,0042" (4,2 mils, 0,107mm)
Producenter
3M (TC)
Bredde
12,00" (304,80mm)
Serie
Længde
12,00" (304,80mm)
Emballage
Bulk
Farve
Klar
Varestatus
Aktiv
Temperaturområde
60°F – 100°F (16°C – 38°C)
Tapetype
Selvklæbende transfertape
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Klæbemiddel
Akryl, 200MP
Holdbarhed
18 måneder
Support, bærer
Polybelagt kraftliner
Opbevarings-/kølingstemperatur
70°F (21°C)
Tykkelse
0,0065" (6,5mils, 0,165mm)
Grundlæggende varenummer
Tykkelse - Selvklæbende
0,0023" (2,3 mils, 0,058mm)