4646SQ-12(6)
DigiKeys varenummer
1067-4646SQ-12(6)-ND
Producenter
Producentens varenummer
4646SQ-12(6)
Beskrivelse
TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet Tape Kontaktlim (PSA) Selvklæbende Grå 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Kategori
Tykkelse - Rygmateriale, bærer
0,0050" (5,0 mils, 0,127mm)
Producenter
3M (TC)
Bredde
12,00" (304,80mm)
Serie
Længde
12,00" (304,80mm)
Emballage
Bulk
Farve
Grå
Varestatus
Aktiv
Brug
Universal
Tapetype
Dobbeltbelagt, Dobbeltsidet
Temperaturområde
300°F (149°C)
Klæbemiddel
Kontaktlim (PSA)
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Support, bærer
Akrylskum
Holdbarhed
24 måneder
Tykkelse
0,0250" (25,0 mils, 0,635mm)
Opbevarings-/kølingstemperatur
40°F – 100°F (4°C – 38°C)
Tykkelse - Selvklæbende
0,0200" (20,0 mils, 0,508mm)