3304BC-S-12-5
DigiKeys varenummer
1067-3304BC-S-12-5-ND
Producenter
Producentens varenummer
3304BC-S-12-5
Beskrivelse
RF EMI SHIELDING TAPE 5YDS X 12"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape 3304BC-S Kobberfolie Ledende, Enkeltsidet 12,000" (304,80mm) X 16,404' (5,00m) X
Kategori
Bredde
12,000" (304,80mm)
Producenter
3M (TC)
Klæbemiddel
Ledende, Enkeltsidet
Serie
Materiale
Kobberfolie
Emballage
Bulk
Holdbarhed
12 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Type
Afskærmningstape
Opbevarings-/kølingstemperatur
77°F (25°C)