1181CIR-0.5(250)
DigiKeys varenummer
1067-1181CIR-0.5(250)-ND
Producenter
Producentens varenummer
1181CIR-0.5(250)
Beskrivelse
RF EMI SHLDING SHEET 0.5" 250PK
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningsark 1181 Kobberfolie Ledende, Enkeltsidet 0,500" (12,70mm) X X 0,004" (0,09mm)
Kategori
Tykkelse - Samlet
0,004" (0,09mm)
Producenter
3M (TC)
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Serie
Klæbemiddel
Ledende, Enkeltsidet
Emballage
Bulk
Materiale
Kobberfolie
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed
60 måneder
Type
Afskærmningsark
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Form
Cirkulær
Opbevarings-/kølingstemperatur
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Bredde
0,500" (12,70mm)