1120CIR-0.5(250)
DigiKeys varenummer
1067-1120CIR-0.5(250)-ND
Producenter
Producentens varenummer
1120CIR-0.5(250)
Beskrivelse
RF EMI SHLDING SHEET 0.5" 250PK
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningsark 1120 Aluminiumfolie Ledende, Enkeltsidet 0,500" (12,70mm) X X 0,004" (0,10mm)
Kategori
Bredde
0,500" (12,70mm)
Producenter
3M (TC)
Tykkelse - Samlet
0,004" (0,10mm)