1020BC-25-12.5-10
DigiKeys varenummer
1067-1020BC-25-12.5-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
1020BC-25-12.5-10
Beskrivelse
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 0.492"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape 1020BC Kobberfolie Akryl, Ledende 0,492" (12,50mm) X 393,701" (10,00m) X 0,001" (0,03mm)
Kategori
Bredde
0,492" (12,50mm)
Producenter
3M (TC)
Tykkelse - Samlet
0,001" (0,03mm)
Serie
Klæbemiddel
Akryl, Ledende
Emballage
Bulk
Materiale
Kobberfolie
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed
12 måneder
Type
Afskærmningstape
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Form
Rulle
Opbevarings-/kølingstemperatur
71°F (21°C)
Længde
393,701" (10,00m)