2J7615B-915
DigiKeys varenummer
4350-2J7615B-915-ND
Producenter
Producentens varenummer
2J7615B-915
Beskrivelse
915MHZ/SIGFOX/LORA
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™ Dom RF-antenner 902MHz – 928MHz 2,5dBi SMA han Skruemontering
Kategori
VSWR
2,1
Producenter
2J Antennas
Returtab
-10,1dB
Emballage
Pose
Gain
2,5dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
25 W
RF-familie/standard
802.15.4, generel ISM
Funktioner
Kabel - 3m
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminering
SMA han
Frekvens (center/bånd)
915MHz
IP (Ingress Protection)
IP67, IP69K
Frekvensområde
902MHz – 928MHz
Monteringstype
Skruemontering
Antennetype
Dom
Højde (maks.)
2,000" (50,80mm)