STM32WL5MOC LPWAN-modul med flere protokoller og dual-core
Integration af STM32WL55JC
  • Dual-core Arm® Cortex®-M0 og Arm Cortex-M4 CPU
  • ART Accelerator med en hastighed på op til 48 MHz
  • 256 Kbyte Flash-hukommelse
  • 64 Kbyte SRAM med sub-GHz radiotransceiver
  • Indbygget 32 MHz radio TCXO og 32 kHz RTC-krystaller
  • STSAFE-A110 fodaftryk
  • Belægning af metalskjold
Support
  • Frekvenser fra 864 MHz til 928 MHz