MLASL32MAB5107MPNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 137.622
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1.384
Datasheet
Datasheet
KYOCERA AVX
In Stock: 742
KEMET
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
In Stock: 500
100 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
MLASL32MAB5107MPNA01
DigiKey Part Number
587-MLASL32MAB5107MPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MLASL32MAB5107MPNA01
Description
CAP CER 100UF 10V X5R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MLASL32MAB5107MPNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)