12065C105KAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 1.074
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 50.549
Datasheet
Direct
KEMET
Direct
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)