C1210C152J2GACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 3.409
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
Knowles Syfer
1500 pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)