TR8M106M010C2000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
KYOCERA AVX
10 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 0603 (1608 Metric) 2Ohm