C2012X5R2E223K125AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 80.701
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 748
Datasheet
Similar
In Stock: 835
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Upgrade
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
0.022 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)