C2012X5R1C335M085AB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 7.951
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 4.571
Datasheet
3.3 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)